Новини семінарського життя

01.09.2022. В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік

24.08.2022. В Почаївській духовній семінарії завершились вступні іспити

22.08.2022. В Почаївській духовній семінарії розпочалися вступні іспити для абітурієнтів

19.08.2022. Свято Преображення в Почаївській духовній семінарії

14.08.2022. Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

21.07.2022. В семінарському храмі вшанували пам'ять ікони Божої Матері

14.06.2022. В Почаївській духовній семінарії відбувся 29-й випуск

12.06.2022. Богослужіння в день Святої Трійці в семінарії

08.06.2022. У Почаївській семінарії відбулося засідання педради

06.06.2022. В семінарії відбувся захист дипломних робіт

24.04.2022. Пасхальне богослужіння в семінарському храмі

27.03.2022. Богослужіння в Хрестопоклонну неділю Великого посту

19.03.2022. Ректор семінарії очолив заупокійне богослужіння

13.03.2022. В день Торжества Православ'я в семінарії звершили літургію

11.03.2022. Богослужіння п'ятниці першого тижня Великого посту

10.03.2022. В четвер першої седмиці Великого посту в семінарії завершили читання канону прп. Андрія Критського

09.03.2022. В семінарії звершили Літургію Передосвячених Дарів

07.03.2022. В семінарії звершили чин прощення перед початком Великого посту

27.02.2022. Заупокійне богослужіння в батьківську суботу

21.02.2022. Богослужіння в неділю про блудного сина

16.02.2022. На Стрітення Господнє в семінарії звершили святкову літургію

12.02.2022. Богослужіння на свято Собору вселенських учителів і святителів

19.01.2022. На свято Богоявлення архієпископ Іов звершив святкове богослужіння і велике освячення води

Семінарський храм

01.09.2022 г.| Сторчовий С.В.
В Почаївській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік

В Почаївській семінарії початок навчального року розпочався з молитви...

 В Почаївській семінарії 1 вересня 2022 року новий начальний рік розпочався з Божественної Літургії. Божественну Літургію очолив ректор семінарії, якому співслужили клірики семінарського храму. По закінченню Літургії звершилась заупокійна літія по спочилих викладачах та студентах семінарії, яку очолив ректор семінарії.

Далі на протязі дня в стінах семінарії відбулися наступні заходи: студентська конференція «Сучасні проблеми Православ’я на Україні» та молебень перед початком навчального року. Студентська конференція відбулась під головуванням ректора семінарії архієпископа Іова (Смакоуза). В конференції взяли участь і викладачі школи: протоієрей Борис Лепський, протоієрей Віталій Гнатюк, ієромонах Кирил (Шекмар), Сторчовий С.В. та монах Амфілохій (Стратюк). Були розглянуті питання стосовно Києво-Феофанівського Собору 2022 року та питання сучасного пастирського життя.

 Після конференції в Почаївській духовній семінарії відбулося засідання педради, яке очолив ректор семінарії архієпископ Шумський Іов, за участю всіх викладачів семінарії. На засіданні наради обговорювалися питання пов'язані з початком навчального року.

 В другій половині дня в Успенському соборі Почаївської Лаври митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій разом з ректором семінарії очолив молебень перед початком начального року. Митрополит Сергій, ректор семінарії разом з викладачами та вихованцями семінарії поклонилися лаврським святиням Почаївської Лаври: мощам преподобних Іова та Амфілохія, Стопі Пресвятої Богородиці, Почаївській іконі Божої Матері. Після закінчення закінченню молебну митрополит Сергій молебну привітав всіх викладачів з початком нового навчального року.

В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік В Почаївській семінарії розпочався новий навчальний рік