Другие статьи

Церковь, наука и образование
Церковь, наука и образование
Наступивший XXI век принес новые надежды и тревоги, остро поставил перед нами вечные вопросы бытия - о добре и зле.


20-летие со дня основания духовного заведения
20-летие со дня основания духовного заведения
Сегодня исполняется 20 лет со дня основания нового духовного заведения, которое сейчас носит название Почаевская Духовная Семинария
сила влияния жены на мужа
В чем состоит сила влияния жены на мужа
Женщина имеет великую силу как для добродетели, так и для порока», — говорит святой Иоанн Златоуст. «Никогда никакие силы мужчины (в семье) не могут устоять перед добром или злом женщины


Психоневрологические заболевани
Психоневрологические заболевания на духовной почве
Рассмотрение этого рода заболеваний хочется начать со слов современного греческого писателя, митрополита Иерофея (Влахоса)


Сила и действие молитвы
Сила и действие молитвы
Еще в июле 1865 года в сельце Александрове, в Клинском уезде, малолетние дети бывших дворовых людей его светлости, а ныне мещан, часу во втором пополудни пошли в ближайший лес полакомиться ягодами

Другие статьи

МІРЕЦЬКИЙ МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ
Догмат про Пресвяту Тройцю - основа християнської релігії
Бог єдиний по суті, але троїчний в особах: Отець, Син і Святих Дух, Тройця єдиносущна і нероздільна. Саме слово "Тройця" небіблійного походження.

Представник Почаївської духовної семінарії побував на студентській конференції у місті Київ

 12 березня 2012 року з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Володимира у Київській духовній академії і семінарії пройшла 3-тя щорічна студентська конференція "Студентська наука в духовній школі." Почаївську духовну семінарію на конференції представляв студент 4 класу – Мусієнко Антоній Станіславович.

  Кожного року конференція присвячується відомим ієрархам і церковним діячам. Цьогрічь її присвятили 245-ти річчю з дня народження і 175-ти річчю з дня смерті всім нам відомго своєю значною діяльністю як науковця так і архіпастиря – митрополита Київського і Галицького Євгенія (Болховітінова).

 По завершенню реєстрації учасників в актовому залі Києво-Печерської Лаври (45 корпус) пройшло пленарне засідання. Вступним словом ректор КДА І С архієпископ Бориспільський Антоній відкрив роботу студентської конференції.

 Після чого секретар вченої ради протоієрей Володимир Коцаба зачитав вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Володимира учасникам і організаторам конференції.

 Після обідньої перерви продовжилась робота конференції в секціях: Церковної історії, богословя і біібліїстики, патрології, а також в секції церковно-практичних дисциплін. В секції Церковної історії студент нашого духовної школи також виступав з доповіддю на тему: «Опис Києво-Софіївського собору у праці митрополита Київського і Галицького Євгеній (Болховітінова)».

 Взагалі на роботу конференції було представлено більше 40 наукових напрацювань студентів різних духовних закладів як з України так і з-закордону. Ну, а в завершення хотілось би подякувати священноначалію КДА І С за теплий і гостинний прийом, проявлену турботу, і щоб такі коференій були де-далі частішим.

Мусієнко Антоній, вихованець ПДС