Семинарский храм

08.11.2014 г.| Богацький С.
Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость»

  6 листопада хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» у м. Кременці.

 6 листопада 2014 р. Кременецький Богоявленський жіночий монастир відзначає день пам'яті чудотворної ікони Божої Матері «Всех скорбящих радость», яка є втіхою, в першу чергу, для сестер обителі, а також для кожної душі, котра звертається до Богородиці з вірою на заступництво Пречистої.

 З нагоди свята, обитель відвідав хор Почаївької Семінарії, який брав участь у святковому Богослужінні, виконуючи різні піснеспіви. Всенічне бдіння та Божественну Літургію очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у співслужінні митрополита Почаївського Володимира, митрополита Миколаївського та Очаківського Пітирима та епископа Ірпінського Климента. Після Літургії віряни на чолі із митрополитом Сергієм вирушили хресною ходою із Чудотворною іконою навколо обителі.

 По різному Божа Матір проявляє милість у ходатайстві перед Сином своїм за рід людський, тому і велика кількість її ікон носять різну назву. Часто сама назва ікони може багато розказати про самий образ або про те, із чим найчастіше люди звертаються до Пресвятої Богородиці саме перед цією іконою. Назва ікони «Всех скорбящих радость», Кременецької жіночої обителі, говорить сама за себе. Якщо Господь, через наші гріхи, не прихильний до наших молитов, то ми завжди можемо надіятися на скору поміч зі сторони Його Пречистої Матері, чиє материнське серце особливо переживає наші скорботи та печалі. З особливим трепетом православні відносяться до образів Пресвятої Богородиці і вона, не зволікаючи, відповідає на молитви тих, хто зі щирим серцем та покаянням просить від неї допомоги та втіхи.

Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость» Хор Почаївської духовної семінарії прийняв участь у святкуванні ікони «Всех скорбящих радость»