Семинарский храм

14.12.2013 г.

Викладачі Почаївської семінарії відвідали Одеську духовну семінарію

 13 грудня, в день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, в Одесі від булися урочистост із нагоди 175-річчя Одеської духовної семінарії, одного з найстаріших навчальних закладів Української Православної Церкви. У святкуванні актового дня, з благословення архімандрита Нафанаїла ректора Почаївської Духовної Семінарії, взяли участь викладачі семінарії протоієрей Іоанн Стецюк та ієродиякон Паісій (Хомич)

 В цей день у Свято-Успенському кафедральному соборі була звершена Божественна літургія, яку очолив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльській. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, голова Учбового комітету РПЦ архієпископ Верейський Євгеній, єпископ Унгенський і Ниспоренський Петр, голова Учбового комітету УПЦ єпископ Ірпінський Климент, вікарій Київської митрополії єпископ Фастівський Даміан, вікарій Одеської єпархії єпископ Овідіопольський Аркадій, вікарій Одеської єпархії єпископ Южненський Діодор, ректор Одеської духовної семінарії архімандрит Серафим (Раковський), викладачі семінарії та численне духовенство, яке прибуло на урочистості з різних єпархій України, Росії, Білорусі, Молдови та представники духовних шкіл у священному сані.

 Після богослужіння урочистості продовжилися в актовому залі Одеської духовної семінарії, де відбувся ювілейний Акт з нагоди 175-річчя семінарії.

 Ректор Одеської Духовної Семінарії архімандрит Серафим та значна частина викладачів, були відзначені високими церковними та державними нагородами. Гості, а також викладачі духовних шкіл були нагородженні орденом Святого Апостола Андрія Первозванного присвяченого в честь ювілею 175 річчя Семінарії.

  Звертаючись до викладачів і студентів Одеської духовної школи, протоієрей Іоанн Стецюк передав вітання, ректора семінарії архімандрита Нафанаїла. По завершенню урочистостей був проведений святковий концерт.