Семинарский храм

08.03.2013 г.

Місіонерська поїздка студентів Почаївської Духовної Семінарії в дитячі будинки-інтернати

 27 січня 2013 року хор студентів Почаївської Духовної Семінарії на чолі з викладачем ігуменом Євменієм традиційно відвідали дитячі будинки-інтернати міста Червоноград Львівської області та міста Любленець Волинської області. Під час зустрічі з дітьми о. Євменій звернувся зі словом привітання, а хор студентів виконав різдвяний концерт.

 Діти любленецького інтернату також виконали концерт, який дуже сподобався гостям. Вони співали, танцювали, грали на музичних інструментах, а також поставили виставу «Андріївські вечорниці», в якій діти грали ролі, я професійні актори.

 Після концертів о. Євменій з семінаристами роздали дітям святкові подарунки. Потім директори інтернатів провели невеличкі екскурсії по своїх закладах, під час яких семінаристам розповідали про умови життя та розпорядок дня дітей. На прощання гості-семінаристи обмінялися з дітками побажаннями успіху та взаємними запрошеннями.

 Семінаристам дуже сподобалось як діти Люблинецького дитячого будинку зустрічали та проводжали гостей грою духовного оркестру, який був організований зі старшокласників та учнів молодших класів. З усього побаченого семінаристи зрозуміли, що виховання дітей ведеться на високому рівні, але виклики сучасного світу ставлять свої вимоги. Проте ще є надія, що і надалі діти в дитячих будинках України будуть виховуватись в руслі духовно-моральних аспектів християнства та українського народу.

Москвич О. Д., викл. ПДС