Семинарский храм

14.02.2013 г.

Зустріч студентів 3-го классу Почаївської семінарії з регентським класом

 В неділю 10 лютого 2013 р. відбулась зустріч між студентами 3 класу Почаївської семінарії та дівчатами 2 класу Кременецького регентського училища. Ця зустріч була довгоочікуваною, тому, що багато молодих людей чекали того моменту, щоб побачитись і поспілкуватись з однодумцями, та цікаво провести разом час.

 Хлопці приїхали у м. Кременець, де випускник регентського, а теперішній студент семінарії Головач Ілля, провів дуже цікаву, інформативну екскурсію по місту. Під час екскурсії студенти 3 класу відвідали прекрасний Свято-Миколаївский Собор, потім ботанічний сад, великий стадіон, жіночій Богоявленський монастир.

 Після екскурсії дружно зайшли до училища, де нас вже чекали дівчата, які запросили до святкового столу. Разом помолившись, всі приступили до трапези, під час якої слово повчання та настанови сказав протоієрей Василь Кудровський. Після цього розпочалась бесіда між хлопцями та дівчатами.

 Хлопці оцінювали майстерність майбутніх господинь, які так прекрасно наготували страви святкового столу. Під час дегустування страв дівчата розважали нас різними піснями та мелодіями фортепіано. Одним словом: «Трапеза була по – королівські».

 Час зустрічі було вичерпано, и дівчатам потрібно було йти на вечірні молитві. На завершення зустрічі семінаристи подарували дівчатам подарунки. Дівчата також у знак подяки подарували у семінарію два прекрасних, великих торти. На цьому зустріч закінчилась. Будемо надіятись вона була не остання.

Жаба Вiталiй