Другие статьи

Кальян - церковный взгляд на проблему
Кальян - церковный взгляд на проблему
Сейчас очень в моду вошло курение с использованием кальяна. Внешне он привлекателен тем, что как бы представляет альтернативу сигаретам.


Как привлечь молодежь к церковной жизни
Как привлечь молодежь к церковной жизни
В последние годы в Церкви уже почти никто не оспаривает то, что воспитательная работа в молодежной среде должна иметь свои особые формы и методы, свои специальные подходы.


Ругань и сквернословие - кому это выгодно?
Ущербность всегда агрессивна, и эта агрессивность проявляется прежде всего на уровне языка. В языке выявляется и «приблатненность»


Как у нас появились фальшивомонетчики
Фальшивомонетчество как преступный промысел известно с тех пор, как деньги стали универсальным эквивалентом обмена. Кроме того, подделка денег является не только государственным преступлением


Из жизни первых христиан
Никогда еще в истории мира не выступали одна против другой две столь неравные силы, как античное язычество и юное христианство, римское государство и христианская Церковь
15.11.2012 г.
Кирейчук Юрій

Роздуми над трагедією у Нью-Йорку

 Загально відомо, що людський організм на 80% складається з води і без неї людина не зможе прожити. Але все корисно лише в міру, адже занадто велика кількість води буде відігравати уже іншу, руйнуючу роль.

 За попередній тиждень одною з найпопулярніших тем у новинах був ураган «Сенді», котрий обрушився в ніч на 30 жовтня на східне узбережжя США і по своїй силі був сильнішим від усіх інших за останні 100 років. Хоч люди й були проінформовані про його наближення, але без жертв не обійшлося - загинуло більше ста чоловік. Також, ураган лишив без світла близько 8-ми млн. чоловік, затоплені метро і тонелі, припинили роботу декілька блоків на двух АЕС, відбувся взрив на електростанції, більше 1,1 млн. літрів нафтопродуктів вилилось із-за тріщини в резервуарі в затоку Вудбрідж, перенесені президентські вибори, нанесений урон більше ніж на 30 млрд. доларів.

 По даний час Нью-Йорк та інші міста, ще оговтуються від цього стихійного лиха : держава надає матеріальну допомогу, відновлюють роботу метро, авіакомпанії, електростанції. Проте ще близько 3 млн. чол. знаходяться без світла і в такому стані них може застати холодна зима.

 Із вищесказаного видно, що й по сьогодні, коли людина здатна побудувати супершвидкий літак, величезний будинок на 100 і більше поверхів, звершує виліт у космос, використовує нанотехнології, вона не здатна захистити себе від природної стихії.

 З кожним роком технології стають все досконалішими, а жертв від стихійних лих тільки більшає. По даним ООН за 2004 рік загинуло від стихій 250 чол. Сьогодні кожного дня від стихійних лих гине близько 200 чоловік. Дивлячись на ці дані самовільно згадується випадок з Євангелія, коли до Христа підійшли іудеї і почали розповідати про жорстоке вбивство Пілатом деяких галілеян. На це Іісус відповів: чи не думаєте ви, що ці галілеяни були грішніші від усіх інших галілеян? Ні, але якщо не покаєтесь, то всі также загинете. (Лук.13,1-3).

Кирейчук Юрій.