Из жизни будущего века
Из жизни будущего века
Возвращение домой. Ах, как блаженно возвращение домой! Тем более сладко возвращение в дом, в котором ждут родители, и братья, и сестры, и дети, и друзья!


История одной непослушной дочери
История одной непослушной дочери
Большую силу имеет слово родителей! Оно может низвесть на детей благословение Божие; оно же, сказанное в раздражении, может окончательно погубить детей, т.е. навлечь на них тяжкие бедствия.


Поучение на евангелие в крещенский сочельник и на Святое Богоявление

Плащаниці Божої Матері вклонились тисячі віруючих у місті Тернополі

 19 вересня до України прибула Плащаниця Пресвятої Богородиці з Гефсиманії. Цю святиню обвезуть по великих містах України.

 16 жовтня це «джерело» Благодаті – Гефсиманська плащаниця відвідала кафедральний собор міста Тернопіль, де зібрались тисячі віруючих, щоб вклонитися цій святині. В цей день відбулося святкове богослужіння, яке очолив митрополит Сергій та священиками єпархії. Вихованці Почаївської Семінарії також прийняли участь у вшануванні святині - семінарський хор приймав безпосередню участь при святковому богослужінні.

 Кожна людина, як говорить Святе письмо – це храм Духа Святого. І тому справою кожного християнина у земному житті повинно бути стяжання благодаті Святого Духа. Того духовного, неоціненого дару, яким святі творили чудеса. Цю Благодать можна сподобитися у Таїнствах Православної Церкви, а також від святинь - чудотворних ікон, плащаниць, мощей.

 17 жовтня святиня була відправлена у всесвітньо відому Почаївську Лавру, у якій буде перебувати до 18 жовтня.

Салій Вадим, вихованець 4-го класу ПДС